zadzwoń: 71-314-25-24

Ponad 96% słuchaczy poleciłoby nas innym.

Dlaczego my?

W anonimowej ankiecie, przeprowadzonej pod koniec pierwszego semestru ponad 96% słuchaczy przyznało się, że poleciłoby nas innym. Dlaczego my? Oprócz dużego doświadczenia, wykfalifikowanej kadry i miłej obsługi jako jedna z niewielu szkół językowych proponujemy naszym słuchaczom dodatkowe możliwości rozwijania swojej wiedzy:

– Warsztaty dla rodziców i dzieci – Pokazujemy rodzicom i ich pociechom jak można w przyjemny sposób, podczas zabawy i z uśmiechem na ustach utrwalić język. Pracujemy indywidualnie, dobieramy metody, które najlepiej sprawdzą się w ich przypadku.

– Bezpłatne zajęcia z Native Speaker’em – W piątki organizujemy bezpłatne zajęcia z native speaker’em. Są one uzupełnieniem zajęć prowadzonych w ramach standardowego kursu. Podczas spotkań z native’m dużo rozmawiamy poruszając bieżące kwestie.

– Bezpłatna diagnoza – Diagnoza składa się z dwóch etapów. Etap I to test weryfikujący umiejętności leksykalno-gramatyczne oraz etap II czyli rozmowa oceniająca umiejętności komunikacji. Później proponujemy konkretną ścieżkę nauki.

Gry i platformy internetowe – Na zajęciach w Between wykorzystywane są podręczniki w formie elektronicznej jak i tradycyjnej. Działamy na interaktywnej platformie umożliwiającej sprawne i skuteczne utrwalanie słownictwa na bazie gier.

– Bezpłatne egzaminy próbne – W Between organizujemy bezpłatne egzaminy próbne dla naszych słuchaczy i ich rodzin. Dajemy szansę sprawdzenia się, przygotowania do faktycznego egzaminu w przyszłości. Feedback wplatamy w treść zajęć.

– Małe grupy i indywidualne podejście do klienta – Oferta Between to grupy  standardowe jak i  4-6, 2-3 osobowe oraz indywidualne. Wielkość grup dostosowujemy do potrzeb słuchaczy i ich preferencji. Dzięki temu znamy naszych słuchaczy, pracujemy nad ich słabymi i mocnymi stronami.

– Lekcja pokazowa – Wystarczy dokonać zapisu online lub zgłosić chęć w sekretariacie szkoły. My zaprosimy Cię na rozmowę z Metodykiem, dopasujemy wstępnie do grupy i zaprosimy na zajęcia pokazowe. A Ty będziesz mógł ocenić naszą pracę.

Współpracujemy z firmami:

Masz pytania?

Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie!

Wprowadź prawidłowy numer