zadzwoń: 71-314-25-24

O nas

Czym się zajmujemy?

Between to firma łącząca w sobie dwa filary. Pierwszym filarem jest nauka języków obcych. Wchodzimy z założenia, że na naukę języków nigdy nie jest zbyt wcześnie lub zbyt późno i od prawie dwudziestu lat udowadniamy, że każdy może nauczyć się języka.

Drugi filar to szkolenia biznesowe. Zmiana jest nieodłącznym elementem naszego życia, dlatego uczestniczymy w zmianie wraz z naszymi klientami.

Oferujemy unikatowe rozwiązanie na rynku, łączymy szkolenia biznesowe z doskonaleniem języków obcych, proponując naszym klientom „poligony rozwojowe”.

Trzeci filar to tłumaczenia. Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i przysięgłe. Współpracujemy z firmami jak i klientami indywidualnymi. W przypadku spotkań biznesowych, notarialnych tłumaczymy też na miejscu u klienta.

Dlaczego my?

– Mamy 19 lat doświadczeń na rynku

– Mamy doświadczoną kadrę trenerską

– Mamy kompleksową ofertę, zarówno dla klienta indywidualnego jak i firm

– Współpracujemy obecnie z 40 firmami oraz 500 klientami indywidualnymi

– Posiadamy własne ośrodki szkoleniowe w Oleśnicy i Wrocławiu

Co jest dla nas najważniejsze?

  • Wysoka jakość – Mamy świadomość tego, jak ważne jest zapewnienie w naszej branży odpowiedniej jakości. Dlatego też bierzemy odpowiedzialność za rezultaty. Zatrudniamy trzech metodyków językowych i ponad stu lektorów. Do najważniejszych zadań metodyka należy monitoring pracy i rozwoju naszych trenerów i lektorów. Obserwacja procesu nauczania, wsparcie dla słuchacza oraz dbanie o jak najwyższą jakość nauczania. Nasi szkoleniowcy przepracowali ponad pięć tysięcy godzin na salach szkoleniowych, których owocem są referencje naszych klientów. Wiele lat doświadczenia w branży oraz stały kontakt z rynkiem pozwalają nam zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi o najwyższym standardzie.
  • Uczciwość w relacjach biznesowych –  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przed rozpoczęciem zajęć językowych przeprowadzamy diagnozę, podczas której ustalamy zakres potrzeb i kierunek nauki. Przy projektach szkoleniowych wspieramy klienta na każdym etapie projektu – od pomysłu na rozwój pracowników, po efekt finalny. Nasza komunikacja jest transparentna, a zasady współpracy proste i zrozumiałe. Jesteśmy otwarci na sugestie, stawiamy na elastyczność w podejściu do oczekiwań i potrzeb.

Zespół w którym każdy jest ważny – Dobre i długofalowe relacje są dla nas ważne, nie tylko w kontaktach z klientami. Wiemy, że dobry, zgrany zespół, w którym każdy czuje się ważny, jest znaczącym czynnikiem pomagającym w osiągnięciu sukcesu. Dbamy też o nieustanny rozwój naszych pracowników. Szkoląc innych nie zapominamy o szkoleniu nas samych.

Współpracujemy z firmami:

Masz pytania?

Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie!

Wprowadź prawidłowy numer