zadzwoń: 71-314-25-24

O nas

Szkoła językowa Between Wrocław: nauka i kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i francuskiego.

W Between uczymy angielskiego po angielsku już od pierwszej lekcji – oczywiście uczymy też innych języków, ale angielski jest wciąż najpopularniejszym językiem obcym.

Szkoła języka angielskiego ‚Between’ Wrocław istnieje od 2005 r. Nasi lektorzy, metodycy i menadżerowie to osoby wykwalifikowane i z doświadczeniem. Lektorzy od wielu lat prowadzą kursy językowe, uczestniczą w warsztatach i szkoleniach organizowanych przez wydawnictwa językowe czy PASE, Stowarzyszeniem na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych, którego członkiem aspirującym jesteśmy, wykonujemy tłumaczenia.

Lektorzy na bieżąco monitorują nowinki, poglądy i metody, które pojawiają się w dziedzinie nauczania języków: pedagogiki i metodyki. Systematycznie przeglądają fora internetowe, biorą udział w dyskusjach, kończą podyplomowe studia czy są w trakcie studiów doktoranckich. Oprócz polskich lektorów zajęcia w Between Oleśnica prowadzą też native speakers, obcokrajowcy, dla których wykładany język jest językiem ojczystym dzięki czemu nauka języka angielskiego, kursy języka angielskiego są wyjątkowe.

Wiele wymagamy od siebie i starannie dobieramy współpracowników. Ciągle się uczymy i doskonalimy nasz kurs angielskiego, procedury i standardy.

W Between wychodzimy z założenia, że każdy może nauczyć się władać nowym językiem lub go rozumieć i nigdy nie jest na to zbyt wcześnie lub zbyt późno.

Nasi słuchacze to bardzo zróżnicowana grupa wiekowa, prowadzimy również angielski dla dzieci. Wśród nich są przedszkolaki. Im szybciej zaczną uczyć się języka obcego tym będzie im łatwiej. Nowy język traktują jak rzecz oczywistą, jeszcze jedno zjawisko z grona tych, które ciągle poznają.

Wielu naszych słuchaczy to także uczniowie szkół podstawowych i średnich, którzy chcą wiedzieć więcej, płynnie mówić w obcym języku, komunikować się ze znajomymi poznanymi na wakacjach lub w internecie, pisać blogi. Chcą też brać udział w konkursach i olimpiadach, zdawać egzaminy międzynarodowe i zdobywać kwalifikacje i kolejne kursy językowe. Tak jak maturzyści uczący się w Between Wrocław, którzy swobodnie przechodzą przez egzamin dojrzałości kończąc nasze kursy języka angielskiego. Wielu słuchaczy szkoły języka angielskiego Between rozpoczyna kursy językowe, naukę języka z myślą o studiach za granicą. Lepiej poznawać język sukcesywnie i systematycznie utrwalać wiedzę poprzez kursy języka angielskiego. Większość naszych młodych słuchaczy uczy się z Between Oleśnica od początku istnienia szkoły. Wielu z nich, pod okiem metodyka, podjęło naukę drugiego języka obcego.

Wraz z dziećmi na zajęcia do szkoły języka angielskiego Between przychodzą rodzice. Nierzadko na liście słuchaczy jedno nazwisko pojawia się kilka razy. Dorośli też chcą oglądać programy informacyjne i filmy w oryginale, chcą czuć się swobodnie podczas zagranicznych wakacji. Ci, którzy świetnie radzili sobie z językiem obcym w szkole, nie chcą stracić tej umiejętności. Wielu naszych słuchaczy przekonuje do naszych kursów swoich szefów i współpracowników. Bo przede wszystkim uczymy dorosłych, którzy chcą sprostać wymogom rynku i radzić sobie na co dzień w pracy. Uczymy w firmach i instytucjach, a koncentrując się na potrzebach naszych klientów, uczymy języka ogólnego, biznesowego i branżowego.

Coraz częściej w Between Oleśnica pojawiają się obcokrajowcy, którzy przyjeżdżają do Polski na kilka lat reprezentując swoje międzynarodowe firmy i ci, którzy zakładają tutaj rodziny. Dzięki nim język polski staje się coraz bardziej znany. Od kilku lat przystępujemy do konkursów w ramach projektów finansowanych przez fundusze Unii Europejskiej, a także bierzemy udział w przetargach – współpracowaliśmy na przykład z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej we Wrocławiu.

Szkoła języka angielskiego Between to także sprawne i kompetentne Biuro Tłumaczeń.

Współpracujemy z firmami:

Masz pytania?

Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie!

Wprowadź prawidłowy numer