zadzwoń: 71-314-25-24

Kursy przygotowawcze dla ósmoklasistów i maturzystów

Obecna sytuacja w szkołach oraz zbliżające się nieuchronnie egzaminy naszych dzieci wymagają od rodziców znalezienia alternatywnych możliwości nauki. Nasza szkoła przygotowała dla Państwa wyjątkową ofertę intensywnych kursów przygotowujących do egzaminów ósmoklasisty oraz maturalnych.

Wyniki matur 2020 nie są tak pozytywne, jak w ubiegłym roku. Z danych udostępnionych przez CKE wynika, że świadectwo dojrzałości uzyskało w tym roku 81,8 proc. tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych. Rok wcześniej było to 87,5 proc. abiturientów. Jak będzie w tym wyjątkowym dla nas okresie?

Przystąpienie do egzaminu ósmoklasisty jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej, a jego wynik jest brany pod uwagę przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Matura to ścieżka do wymarzonych studiów, dlatego zależy nam na jak najlepszym przygotowaniu Państwa dzieci. Wiedząc jak istotny jest to moment w życiu, rozpoczynamy rekrutację
na Intensywne kursy przygotowawcze do wspomnianych egzaminów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty ?

  • zajęcia będą odbywały się w małych grupach (4-6 osób), aby każdy uczeń mógł jak najwięcej skorzystać z danych zajęć,
  • nawiązaliśmy współpracę z fantastycznymi nauczycielami z całej Polski, którzy poprowadzą zajęcia przygotowujące do egzaminów,
  • stawiamy przede wszystkim na praktykę, dlatego zajęcia będą pełne pracy warsztatowej,
  • uruchamiamy nabory na wszystkie przedmioty egzaminacyjne,
  • planujemy uruchomić także grupy dla uczniów przystępujących do matury rozszerzonej.

Nasze kursy to minimum 40 godzin intensywnych spotkań pełnych warsztatów, ćwiczeń i zadań. Wszystko po to, aby uczniowie przystępujący do egzaminów byli doskonale przygotowani.

Przygotowaliśmy dla Was wysokiej jakości kursy, dlatego gorąco zachęcamy do rezerwacji już teraz. Ze względu na małą liczebność grup ilość miejsc jest ograniczona.


Współpracujemy z firmami:

Masz pytania?

Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie!

Wprowadź prawidłowy numer