zadzwoń: 71-314-25-24

Kursy egzaminacyjne

Gruntownie przygotowują do egzaminów międzynarodowych, pozwalają na dalsze rozwijanie posiadanych umiejętności językowych z równoczesnym ćwiczeniem i doskonaleniem typowych technik egzaminacyjnych, rozwiązywaniem testów, systematyzowaniem wiedzy i próbnymi, bezpłatnymi egzaminami.

Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, którzy od lat przygotowują słuchaczy do zdawania tego rodzaju egzaminów. Kursy przygotowujące do egzaminów takich jak FCE, CAE, TOEFL, TOEIC, LCCI etc. są następstwem standardowych kursów, jakie odbywają się w Between. Na ten rodzaj kursu mogą uczęszczać dotychczasowi słuchacze Between i osoby, które po raz pierwszy pojawiły się w naszej szkole. Nowi słuchacze muszą tylko rozwiązać test leksykalno -gramatyczny, który pozwoli określić ich poziom językowy i przydzielić do odpowiedniej grupy.

Gruntownie przygotowują do egzaminów międzynarodowych, pozwalają na dalsze rozwijanie posiadanych umiejętności językowych z równoczesnym ćwiczeniem i doskonaleniem typowych technik egzaminacyjnych, rozwiązywaniem testów, systematyzowaniem wiedzy i próbnymi, bezpłatnymi egzaminami. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, którzy od lat przygotowują słuchaczy do zdawania tego rodzaju egzaminów. Kursy przygotowujące do egzaminów takich jak FCE, CAE, TOEFL, TOEIC, LCCI etc. są następstwem standardowych kursów, jakie odbywają się w Between. Na ten rodzaj kursu mogą uczęszczać dotychczasowi słuchacze Between i osoby, które po raz pierwszy pojawiły się w naszej szkole. Nowi słuchacze muszą tylko rozwiązać test leksykalno -gramatyczny, który pozwoli określić ich poziom językowy i przydzielić do odpowiedniej grupy.

Współpracujemy z firmami:

Masz pytania?

Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie!

Wprowadź prawidłowy numer