zadzwoń: 71-314-25-24

Kurs dla uczniów szkoły podstawowej, klasy 4-6.

Podstawowe informacje

dla kogo: dzieci w wieku 10-12 lat

czas trwania zajęć: 60 min.

częstotliwość: 1 lub 2 x tyg.

terminy zajęć: popołudniowe, od 15.30 do 19.00

grupy: 6-8 os. lub 9-12 os.

koszt kursu obejmuje:

  •  dostęp do Dziennika online
  •  diagnozę językową i zajęcia pokazowe
  •  materiały dodatkowe
  •  opiekę lektora i metodyka Szkoły
  •  konsultacje dla słuchaczy i rodziców z lektorem i metodykiem w przypadku dłuższej nieobecności lub wątpliwości językowych
  •  dostęp do biblioteki szkoły
  •  semestralną i roczną, pisemną ocenę postępów słuchacza
  •  zeszyt/ słowniczek Between
  • certyfikat ukończenia kursu

cena kursu:

zależna od częstotliwości zajęć, wielkości grupy, sposobu płatności.

zadzwoń: 713142524

Jak wyglądają zajęcia?

Uczymy tak by zajęcia były ciekawe dla naszych słuchaczy. Wiemy, że bez zainteresowania spada motywacja, a tym samym potencjalny progres. Lektorzy wyselekcjonowani do pracy z dziećmi w tym wieku to osoby, które wiedzą jak do nich trafić. Forma jak i tematyka zajęć są dopasowane do zainteresowań słuchaczy. Podręcznik, jako element podstawowy, jest źródłem nowych słów, elementów językowych.

To co jest jednak najważniejsze to komunikacja, naturalne posługiwanie się językiem obcym. Każde nowe słowo, struktura są wprowadzane i ćwiczone w sposób komunikatywny tj. w formie gier komunikacyjnych i zabaw, pracy w grupach lub parach, a ich  celem jest zdobycie lub przekazanie informacji, zawsze w języku docelowym. Pracując z lektorem dzieci tworzą projekt filmowy, który oglądają wspólnie z rodzicami i rówieśnikami podczas Gali zakończenia roku szkolnego w Between. Jest to świetny moment na to, żeby podsumować korzyści płynące z zajęć, zobaczyć i poczuć jak dużo się nauczyliśmy.

Jak uczymy?

Praktycznie, komunikacyjnie, mając świadomość oczekiwań ze strony rodziców jak i dzieci. Program zajęć ułożony jest tak by spełniać cele dzisiejszego świata tj. rozwijać komunikację, a jednocześnie przygotować dzieci do zbliżających się egzaminów. W nauce języków ważna jest systematyczność i konsekwencja. Mamy to na uwadze pracując ze słuchaczami na zajęciach.

Współpracujemy z firmami:

Masz pytania?

Wpisz swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie!

Wprowadź prawidłowy numer